Nieuwsbrief



 De afgelopen periode was er sprake van uitbreiding van vliegveld Lelystad waarbij de routes van de vliegtuigen over Ermelo zouden kunnen gaan lopen.

De VVD is niet tegen initiatieven die de regio stimuleren. Wel is de VVD gekant tegen onnodige geluidshinder die rechtstreeks ingaat tegen het beleid dat door de gemeente Ermelo wordt gevoerd. Toerisme en recreatie in onze groene gemeente zou ernstig beschadigd kunnen worden door aanvliegroutes te plannen over beschermde natuurgebieden en plekken die nu oases van rust en stilte zijn.

De VVD Ermelo zal zich blijven verzetten tegen onnodige aantasting van het groene karakter van onze gemeente.

Reacties

D. Offenberg | 29 jan 2010 om 16:50

Goedendag,<br/><br/>Begrijp ik het goed dat u wel voorstander bent van het vliegveld in Lelystad, maar dat de vliegroutes niet over Ermelo mogen gaan?<br/><br/>m.v.g.<br/>D. Offenberg<br/><br/>Geachte heer/mevrouw Offenberg,<br/><br/>ANTWOORD: <br/><br/>De VVD is niet tegen initiatieven die de regio stimuleren. Vliegveld Lelystad kan daaraan een bijdrage leveren.<br/><br/>Wel is de VVD gekant tegen onnodige geluidshinder die rechtstreeks ingaat tegen het beleid dat door de gemeente Ermelo wordt gevoerd. Toerisme, recreatie en leefbaarheid in onze groene gemeente zou ernstig beschadigd kunnen worden door aanvliegroutes te plannen over beschermde natuurgebieden en over woongebieden.<br/><br/> <br/><br/>Dat zou kunnen opleveren dat een stimulans van de regio aan de ene kant juist de regio aan de andere kant afbreekt. <br/><br/> <br/><br/>De VVD Ermelo zal zich blijven verzetten tegen onnodige aantasting van het groene karakter van onze gemeente.<br/><br/> <br/><br/>Fractie VVD<br/><br/> <br/>

Reageren

* - verplichte velden